Zespół

AG
Agnieszka Gierejko
Z bioenergetyką związana jestem od 2010 roku. To czas praktyki własnej, a także współpracy przy prowadzeniu oraz prowadzenie różnych grup i warsztatów lowenowskich/ bioenergetycznych. Po dwóch latach szkolenia uzyskałam tytuł Bioenergetic Analysis Facilitator, ukończyłam czteroletnie Szkolenie Psychoterapeutyczne w Analizie Bioenergetycznej Aleksandra Lowena i jestem w trakcie certyfikacji. Nieustannie zachwycam się tym, jak metoda Lowena przywraca naturalne zasoby witalności i siły istniejące w każdym ciele ludzkim. W samym procesie terapeutycznym fascynuje mnie możliwość dostępu do nierozwiązanych konfliktów i pracy z nimi właśnie poprzez ciało. Istotne jest dla mnie uznanie historii zapisanej w ciele i tego, jaki wpływ ma ono na teraźniejszość. Właściwie trudno mówić o przyszłości bez przeszłości, a przeszłością człowieka jest jego ciało. W trakcie wieloletniego doświadczenia mój entuzjazm stale wybudzają często nadzwyczajne efekty, jakie przynosi ta praktyka. Szczególnie bliskie mi jest wspieranie osób pragnących odzyskać swoją żywotność, spontaniczność i własne źródło energii. Także osób przeciążonych, doświadczających objawów somatycznych, pragnących zmiany jakości życia, albo zmiany w każdym jej przejawie.

tel: 793 125 213

Kontakt

sylwiamatwiejczyk
Sylwia Matwiejczyk
Odkąd pamiętam fascynują mnie związki ciała i umysłu oraz ich konsekwencje dla pracy terapeutycznej. Na pierwsze zajęcia prowadzone metodą Lowena trafiłam po przeczytaniu książki „ Miłość, seks i serce”. Tak rozpoczęła się moja przygoda z bioenergetyką. W metodzie Analizy Bioenergetycznej cenię zakotwiczenie w rzeczywistości, przeżywanie i doświadczanie „tu i teraz”, możliwość bycia, czucia i podejmowania wyborów przede wszystkim w zgodzie ze sobą. Szukanie oparcia w zasobie jakim jest nasze ciało – ożywianie go i poznawanie okazało się być doskonałą metodą na zbyt moce przeżywanie świata „ w umyśle”. Rozumienie, akceptacja, uważne i nieoceniające zaangażowanie w siebie we wszystkich przejawach to doskonała podstawa do budowania bazowego bezpieczeństwa, które może być alternatywą dla życia w stanie ciągłej czujności i trybie przetrwania. Wierzę, że każdy z nas ma zasoby i to na nich dobrze jest budować swoją zmianę. Wierzę, że celem życia jest także przyjemność i radość, a poszukiwanie życiowego „flow” to jedno z najważniejszych zdań każdego z nas. W czerwcu 2017 zakończyłam czteroletnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej, a w maju 2019 po ukończeniu procesu certyfikacji uzyskałam tytuł psychoterapeuty w Analizie Bioenergetycznej przyznawany przez Florida Society for Bioenergetic. Jestem psychologiem klinicznym. Interesują mnie zagadnienia związane z rozwojem traum wczesnodziecięcych i wpływ posiadanych stylów przywiązania na funkcjonowanie człowieka w dorosłym życiu. W pracy stosuję również terapię EMDR - ukończyłam podstawowe szkolenie poziom I i II.

tel: 696 054 200

Kontakt

Pw2
Patrycja Winnicka
Moje pierwsze doświadczenie bioenergetyczne sięga roku 2010. Jest to zachwyt od pierwszego westchnienia, poczucia, puszczenia, ekspresji. To było to…! Podążanie za swoim instynktem. To uczucie zaufania do Bioenergetyki towarzyszy mi do dziś. Zarówno kiedy jestem w swoim doświadczeniu, jak i kiedy towarzyszę pacjentom w ich podróży do siebie. Ukończyłam 4 letnie szkolenie z zakresu Analizy Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society Bioenergetics Analysis. W pracy indywidualnej koncentruję się na podążaniu za sygnałami ciała, za energią i treścią wypowiadanych słów. Z uważnością na tempo i gotowość wspólnie obserwujemy reakcje ciała na propozycje ćwiczeń i szukamy odpowiedzi możliwej na dany moment. Kiedy ciało dochodzi do głosu, towarzyszę w poszukiwaniu zamrożonych uczuć i słów, aby je poczuć i wyrazić. W ten sposób uruchamiamy przepływ emocji i energii w ciele. Pozbywamy się zmęczenia z powodu ich tłumienia czy nieuświadomienia a zyskujemy dostęp do własnego potencjału i żywotności. Ogromną inspiracją jest dla mnie bycie w naturze. Jej oddziaływanie na zagłuszane wewnętrzne impulsy powoduje, że rozpoznawanie i uznawanie swoich potrzeb czy projekcji staje się fascynującą przygodą. Zapraszam do spotkań na łące wśród pełnego życia stada wolnych koni.

tel: 607 670 078

Kontakt

Janik
Anna Janik
Pierwsze spotkanie z koncepcjami Aleksandra Lowena wywołało we mnie duże poruszenie i głębokie przeświadczenie o słuszności uznania ciała na równi z psychiką. Późniejsze doświadczenie własne w Analizie Bioenergetycznej potwierdziło te myśli a przede wszystkim dało mi to wrażenie o jakim się mówi „poczuć się jak w domu”. Zwrócenie się do własnej żywotności, możliwość wyrażania tego co głęboko ukryte i zgoda na to co się wyłania w formie uczuć, myśli i wspomnień dało mi to wspaniałe uczucie bycia ze sobą. Wierzę, że życie to ciągła pulsacja wprawiającą wszystko w ruch. Poddanie się ruchowi ciała otwiera nas na zmianę i elastyczne dostrajanie się do nowej rzeczywistości. W swojej pracy jako terapeutka chcę towarzyszyć w drodze zmiany. Pragnę pomagać kobietom i mężczyznom w rozbudzaniu swojej witalności i energii życiowej, ułatwiać akceptację i zrozumienie dla swoich stanów i przeżyć, wspierać poszukiwania przyjemności w byciu sobą. Z wykształcenia jestem psychologiem oraz trenerem grupowym. Od czerwca 2017 roku jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą w Analizie Bioenergetycznej. Od października 2020 jestem uczestniczką kursu psychoterapii jungowskiej i psychologii analitycznej organizowane przez Stowarzyszenie Analityków Jungowskich.

tel: 608 579 380

Kontakt

MSito
Marta Sito
Mój pierwszy kontakt z terapią w analizie bioenergetycznej miał miejsce w 2010 r. i od tamtego czasu tylko ugruntowuje się moje przekonanie, że skuteczna pomoc i zmiana możliwa jest dzięki integracji ciała i umysłu, emocji i rozumienia. Wciąż doświadczam, jak uważne wsłuchiwanie w głos ciała i podążanie za nim daje dostęp do często zapomnianych emocji, ale również otwiera na przyjemność, lekkość i kontakt ze swoimi pragnieniami. Jednym z moich okazało się być towarzyszenie innym na tej drodze, by wysłuchać, pomóc w zrozumieniu i przyjęciu tego co się wydarza, by lepiej radzić sobie z lękiem, złością czy smutkiem oraz by rozwijać poczucie własnej wartości i sprawczości. Ukończyłam całościowe szkolenia w Analizie Bioenergetycznej afiliowane przez Florida Society of Bioenergetic Analysis. Jestem facylitatorką, aktualnie w trakcie certyfikacji na psychoterapeutkę w AB. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Należą do Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej.

tel: 501 126 843

Kontakt

Untitled design(6)
Marzena Barszcz
Psychoterapeutka, trenerka międzynarodowa i superwizorka w Analizie Bioenergetycznej, terapeutka manualna, fizjoterapeutka. Ukończyła: • 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w USA w Florida Society for Bioenergetic Analysis, gdzie uzyskała certyfikat psychoterapeutki. • 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. • 3 letnie szkolenie z Intensywnej Krótkoterminowej Terapii Dynamicznej (The Istdp Institiute, organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji). • Ukończyła kurs terapii manualnej w modelu holistycznym, gdzie złożyła egzamin stopnia podstawowego w Polskim Towarzystwie Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym. • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydział wojskowo-lekarski, kierunek fizjoterapia. Temat pracy magisterskiej.: „Reakcje psychosomatyczne wśród dorosłych dzieci alkoholików” Uczestniczyła w warsztatach i konferencjach z Analizy Bioenergetycznej prowadzonych przez min.: Lena Carlino, Lesile Case, Susan Kanor, Virginie i Roberta Hiltonów, Franka Hladkyego, Anne Miller, Heinera Steckela, Olafa Trappa, Laurie Ure, Alberto Wanga, Scotta Winfielda. Oraz min.: • The 18th International Congress of ISPS “Best practice in psychological therapies for psychosis: A contemporary and global perspective” • „Teoria Poliwagalna, oksytocyna i neurobiologia miłości” (Stephen Porges, Sue Carter) Otworzyła i jest dyrektorką szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Analizy Bioenergetycznej afiliowanego przez Florida Society for Bioenergetic Analysis w Polsce. Szkoli również w Argentynie i USA. Rozwijała swoje doświadczenie zawodowe w oparciu o wsparcie Superwizorów: • Analiza Bioenergetyczna: Len Carlino, Lauri Ure, Robert Glazer. • Instytut Rasztów: Wojciech Sobański, Joanna Skowrońska • ISTDP: Beata Załoga. Autorka Książki „Psychoterapia przez ciało”.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare