OTWIERAJĄC SERCE KU ŻYCIU

OTWIERAJĄC SERCE KU ŻYCIU

WARSZTAT METODY LOWENA w Warszawie

OTWIERAJĄC SERCE KU ŻYCIU

Prowadzący: ANA MURILLO i ALBERTO WANG
Termin: 21-22-23 października 2011 r.
Miejsce: Warszawa-Fort Mokotów
www.uzdrowiskomokotow.pl

Ten warsztat dedykowany jest sercu.
Najczulej jak umiemy zajmiemy się naszym sercem, nie zaprzeczając zranieniom, nie blokując jego pragnień i potrzeb. Po prostu wsłuchamy się w jego głos i spróbujemy zaufać temu, co usłyszymy i pójść za tym. Przyjmując całą kruchość swojego człowieczeństwa i związanej z tym podatności na zranienia, ale i całą moc człowieka, który jest w stanie uznać swoją potrzebę miłości.

Otwarte serce pozwala wchodzić w życie takim jakie ono jest, pozwala zaufać procesowi życia, zmieniając to, co można zmienić i przyjmując to czego nie można zmienić. Praca metodą Lowena ma pomóc człowiekowi odczuć blokady w ciele i puścić je, by przywrócić naturalną żywotność, tętniącą w każdym człowieku.

Serce to ten obszar, któremu przypisujemy czucie. To za nie chwyta nas strach i to ono może nam pęknąć lub zostać złamane. To również z całego serca kochamy i obdarowujemy innych. Gdy doświadczamy opuszczenia, przerażenia, bólu, cała okolica serca zamiera – dosłownie. Klatka zostaje ustawiona na wdechu. Niczym obronna tarcza ma chronić nas swoją sztywnością przed dalszym cierpieniem. Możemy też nie być w stanie pomieścić tego, czego doświadczamy i doznać tak silnego zranienia, że nasz mostek zapadnie się do środka, by jak najgłębiej ochronić serce przed dalszym bólem.

To są namacalne ślady w naszym ciele powstałe na skutek tego czego doświadczyliśmy. Jak mówił Aleksander Lowen: „Jesteś swoim ciałem” i w jego metodzie ciało jest pierwszym punktem odniesienia do zrozumienia i odkrycia, co wydarzyło się w naszym życiu i jaki ma to wpływ na sposób przeżywania, myślenia i wchodzenia w relacje dzisiaj.

Alberto

Prowadzący:
Alberto Wang – z wykształcenia muzyk, praktykę terapeutyczną rozpoczął ponad 25 lat temu, jako terapeuta głosu. W 1984 roku podjął trening u Aleksandra Lowena w Nowym Jorku i przystąpił do Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej, działając w nim do dziś. Po ukończonym szkoleniu z Analizy Bioenergetycznej w Buenos Aires prowadził wykłady z bioenergetyki w Akademii Medycznej w Salwadorze.
Uczestniczył w wielu kongresach, seminariach i warsztatach w Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Meksyku, Kolumbii, Ekwadorze i Chile. Obecnie w ramach organizacji Newfield Consulting współtworzy zespół trenerów w programie szkoleniowym The Advanced Program for Ontological Coaches. Prowadzi prywatną praktykę w Argentynie.

Ana

Ana Murillo – Coach i consultant (Onlogical Senior Coach), z 15 letnim doświadczeniem w Newfield Consulting w obszarze zarządzania procesami zmian w organizacjach i indywidualnego coachingu bussinesowego. Przez 5 lat pełniła również funkcję Generalnego Dyrektora Organizacji Newfield Consulting w Hiszpanii, a od 2009 roku rozwija działalność organizacji w Argentynie i Chile.

Koszt udziału w warsztacie uzależniony jest od terminu dokonania płatności:
1200 zł (płatność w terminie do 18.09.); 1400 zł (płatność do 02.10.); 1600 zł (przy płatności do 18.10.2011).
Płatności proszę dokonać na konto:
REMEDJOS Marzena Barszcz, mBank – nr konta: 67 1140 2004 0000 3402 5515 7849

Organizatorzy:
Marzena Barszcz: tel. 605 851 807, e-mail: mbarszczyk@op.pl
Magdalena Nowakowska: tel. 507 024 198 e-mail: mag_now2004@yahoo.co.uk

Plan warsztatów:
Piątek: godz. 9.00 -18.30
Sobota: godz. 9.00 – 19.30
Niedziela: godz. 9.00 – 14.00 W trakcie dnia będzie 1,5 godzinna przerwa na obiad.
Prosimy zabrać ze sobą wygodne ubranie i ręcznik.

Zapraszamy !

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare